HL MILANO-250 ZW
Pendelarmatuur Milano 250. Geschikt voor 1X GU10 LED lichtbron max. 35W. Uitgevoerd in zwart aluminium, voorzien van decoratief randje met structuur onderlangs. [Ø:66mm, H:250mm] IP20