HL MILANO-250 MG
Pendelarmatuur Milano. Geschikt voor 1x GU10 LED lichtbron max 50W. Uitgevoerd in de kleur mat goud. [Ø65mm H:250mm kabel lengte:1200mm] IP20 (niet geschikt voor in de badkamer)